Domů

App of the Week: Scanner Pro

Vánoční svátky jsou za námi, všechny dárky jsou rozbaleny. Ještě, že je tu náš věrný kamarád Apple a jejich pravidelná čtvrteční nadílka všech možných aplikací zdarma. A co, že to bylo tentokrát? Velmi jednoduchá, ale pro každého z nás skoro nezbytná aplikace. Scanner Pro je chytrý prográmek, který zcela jistě ocení všechny věkové skupiny, které mají nějaké jablečné zařízení a občas potřebují zachytit nějaký dokument, obrázek nebo text. Scanner Pro promění Váš Iphone, Ipad nebo Ipod touch v chytrý skener. Při prvním zapnutí programu ihned poznáte jeho prosté kouzlo. Váš fotoaparát zůstane naprosto stejný, pouze na displeji se zobrazí „chytrá“ mřížka, která při fotografování listu papíru zachytí jeho okraje, automaticky zarámuje a Vy následně vyfotíte. Scanner Pro poté sám odstraní stíny, upraví perspektivu a zaostří obraz. Text je rázem naprosto čitelný a věci, které do obrázku nepatří, zmizí. Následně máte možnost využít dvou černobílých fotografických filtrů, změnu formátu dokumentu a především to nejdůležitější. Naskenovaný obrázek můžete ihned odeslat emailem, uložit do galerie či sdílet prostřednictvím cloudového uložiště Dropbox, Google Drive a dalších chytrých aplikací. Scanner Pro se ve Vašem zařízení rozhodně neztratí, už jen za tu cenu, že je zdarma. Aplikace v plné ceně stojí 5,99€, ve slevě pak 1,79€. Z toho vyplývá, že aplikace rozhodně stojí za stažení.

Odkaz ke stažení aplikace: https://itunes.apple.com/us/app/scanner-pro-by-readdle/id333710667?mt=8

screen568x568 scanner screenipad scanner proSource : https://itunes.apple.com/us/app/scanner-pro-by-readdle/id333710667?mt=8

O autorovi

Filip Brož

Pracovník v pomáhajících profesí, lektor, publicista, knihomol a velký milovník jablečných zařízení. Mezi mé přístroje patří především iPhone 5S, iPad 2 a iPad classic 160GB.

Zanechte komentář