Domů

iOS 9.3 Public Beta 1

Již ve středu jsme se dočkali očekávané veřejné bety iOS 9.3, která jistě nenadchla jen mně, ale řadu dalších uživatelů registrovaných do tohoto programu pro testery.

Hned úvodem bych chtěl podotknout, že se jedná o velice výrazné zrychlení systému, jsem taktéž spokojen s implementováním režimu „warmer“, který je přizpůsobitelný tmavému prostředí tudíž vás nikterak nezačnou bolet oči, pokud koukáte do iPhonu po večerech když nemůžete usnout. Tuto funkci můžete naleznout v pložce „Zobrazení a Jas“ kde máte na výběr se zeapnutím potlačení Modrého světla ve třech variantách:

  1. Vypnuto (čili zapínaté sami)
  2. Od soumraku do úsvitu (záleží na čase)
  3. Můžete nastavit dle vlastního rozvrhu.

Já jsem pro možnost č. 2 a nemusím se v podstatě o nic starat. Další věc, kterou jsem objevil. Řada z vás jste jistě narazili v notifikačním centru na přidání položky „baterie“, která nefungovala tak, jak by měla. Nyní je vše v pořádku, po přidání vidíte stav vaší baterie aniž byste museli mít zapnutý stav baterie v nastavení, což vám zabíralo místo v horní liště u hodin (nevím jak Vám, ale mě čistější plocha vyhovuje víc než „mass“ 😀

Co bych dále pododtknul je výrazné zrychlení systému, který je plynuješí oproti 9.2. Lituji, že nemohu doložit jakýkoliv benchmark, ale věřím, že s příchodem officiální verze 9.3, se změna podepíše na každém z vás.

O autorovi

Michal Svoboda

Příznivec Apple produktů a zastávám názor, že dokud si člověk produkt od Apple nevyzkouší, bude na něj vždy nadávat. Ve volném čase se zajímám o design jako takový, cestuji. Rád čtu a zajímám se informační toky kolem veškerého dění.

Zanechte komentář