Domů

[Návod] Jak zapnout smajlíky v iPhonu – Emotikony

Pokud Vás někde zaujaly emotikony, které slouží místo klávesnice v iZařízení. Je to velmi jednoduché, protože tato klávesnice je součástní iOS 5 a vyšší.

iphone-4-emoticons-iphone-4s-Optimized

Pro zapnutí těchto zajímavých smajlíků běžte do Nastavení ->Obecné -> Klávesnice -> Přidat novou klávesnici a vyhledejte klávesnici s názvem Emotikony. Pokud chcete pomocí emotkionů psát, stačí jít do jakékoli aplikace (poznámek, zpráv, atd), které využívají klávesnici a dole vlevo vedle mezerníku pouze klikněte na zeměkouli, tím přepnete na další klávesnici, kterou jste si nastavili, tedy Emotikony.

IMG_4663

 

O autorovi

Michal Půlpán

Spolumajitel a zakladatel iPhonisty. Více o mně se určitě dozvíte na Instagramu @mikepulpan.

7 Komentářů

 • Ahoj,
  budou se smajlíky zobrazovat i jiným lidem nepoužívající Iphone nebo se jedná výhradně pro smajlíky fungující pouze mezi Iphony ?

  Děkuji za odpověď na email

 • Ahoj,
  mám stejnou otázku,budou se smajlíky zobrazovat i jiným lidem nepouživající Iphone?
  a ještě jedna otázka – když mi někdo v sms pošle smajlíka z jiného tel. než je Iphone,zobrazí se mi?Popřípadě jak to nastavit.
  Děkuji za odpověď na email

  • Tak ten chytrák Půlpán je najednou potichu,že? Dotaz byl totiž na smajlíky, on sem tahá emotikony. Ty jsou jen na zařízení Apple a nemají se smajlíky (které fungují všude jinde než na Apple) nic společného. Prostě stejně jako si dělají svoje znakové sady deBillové od Gatesů, jiné si dělají debilové od Applů. Prostě napřed si zavolej, komu chceš poslat sms, jestli má iOS a jak má Android nebo prostě něco jiného, tak mu SMS neposílej. Taková je prosím filozofie výrobců telefonů v roce 2014. Fuj!

  • Stačí jít do Nastavení > Obecné > Zpřístupnění > Invertovat barvy – Vypnout.
   Děkujeme za dotaz.

Zanechte komentář