Domů

Dokážou aplikace na počasí z Appstore nahradit systémovou? Test aplikace Yahoo! Weather a Solar

Určitě každý z Nás zná prostředí aplikace ,,Počasí“, která je v základu iOSu. Ale stále více se na Appstore dostávají kvalitnější aplikace, které mají veliké šance tuto aplikaci smést ze stolu.

Yahoo! Weather

Řekl bych, že k originální aplikaci má blízko, ale zároveň je uplně jinde. Yahoo! jak víme, tak poskytuje informace do originální iOS aplikace, které nejsou moc přesné. Je, ale zajímavé, že teplotu, která Vám ukazuje Yahoo! Weather jsou blíže realitě, než ta originální.

Yahoo! aplikace

Yahoo! aplikace

Aplikace Vám přinese dlouho dobou předpověď, vlhkost a tlak vzduch a rychlost větru. Je velmi kvalitně propracovaná a každé město doprovádí obrázek ze Flickru daného města.

Aplikace je na AppStore k dostání ZDARMA

 

Solar:Weather

Je velice zajímavě pojatou aplikací, která Vám nedá tolik informací, jako ta předešlá, ale více, jak ta systémová. Prakticky nejzajímavější věcí na aplikaci, je, že pomocí tažení prstů ,,přetáčíte čas“ a tím se dostáváte na určitou minutu z hodiny, ve které přesně uvidíte počet stupně a jestli bude pršet, svítit slunce, či sněžit na dalších 24 hodin.

 

Ukázka aplikace Solar

Ukázka aplikace Solar

 

Aplikace Solar:Weather je na Appstore za $0.99, ale momentálně ZDARMA!

O autorovi

Michal Půlpán

Spolumajitel a zakladatel iPhonisty. Více o mně se určitě dozvíte na Instagramu @mikepulpan.

1 Komentář

  • Myslim si, ze nejpresnejsi aplikaci na pocasi jste vynechali… Jmenuje se weather pro od meteogroup . Nikdy nezklame a co ukaze to opravdu plati ! 🙂

Zanechte komentář