Domů

Pomocí diagnostického portu lze nabíjet Apple Watch

Výrobci třetích stran potvrzují, že jsou schopni použít 6 pin diagnostický port ukrytý pod krytkou u pásku na Apple Watch. Podle jejich slov to dává možnost vytvořit kategori „Made fot Apple Watch“ podobně jako „Made for iPhone“.

V případě, že by byl port použit, byla by možnost vytvořit například pásek dobíjející hodinky nebo rychlonabíječky. Jedinou překážkou je samotný Apple. K diagnostickému portu se nevyjádřil a příslušenství, které by výrobci vyrobily, by mohl Apple novou aktualizací software odstavit. Je tedy jen na společnosti Apple zda nechá výrobcům příslušenství volnou ruku, nebo vše zatrhne.

Řekněme si ale upřímně, proč by Apple port na hodinkách nechával. Musel vědět, že bude jen otázkou času, než výrobci příslušenství zjistí jeho možnosti. To jak bude malý port využit v budoucnu je ve hvězdách.Source : www.appleinsider.com

O autorovi

David Hanzlík

Rád vám přinesu ty nejnovější informace ze světa Apple. Produkty této značky nejsou jen kus elektroniky. Jedná se o propracovaný ekosystém. Přesvědčte se sami.

Zanechte komentář