Domů

Scott Forstall odchází z Apple

Scott Forstall, hlavní šéf divize iOS byl s platností příštího roku propuštěn z Apple. Je tak uvedeno v tiskové zprávě.

Apple also announced that Scott Forstall will be leaving Apple next year and will serve as an advisor to CEO Tim Cook in the interim.

Apple také oznámil, že Scott Forstall opustí příští rok Apple a v mezidobí bude sloužit jako poradce generálního ředitele Tima Cooka.

Proč to Apple udělal? To nikdo neví, ale je možné, že Apple jen čekal na vhodnou příležitost a důvod k propuštění a tím byl možná poslední problém – Apple maps. Jelikož Scott Forstall odmítl podepsat veřejnou omluvu uživatelům iOS6, musel to za něj udělat samotný Tim Cook. Na internetu se objevují takové zprávy, že se Apple dostává opět do doby kdy byl vyhozen Steve Jobs ze své firmy (1996). Stejně, jako Scott opouští firmu také John Browett, který byl obchodním ředitelem. Nyní již tedy opustil tým hlavní šéf vývoje iOS, Bob Mansfield (lépe řečeno šel do důchodu) který byl „Senior Vice prezident“ pro technologický vývoj a obchodní ředitel John Browett.

Scott Forstall

Bob Mansfield

 

John Browett

O autorovi

Štěpán Němejc

Zakladatel, spolumajitel a developer iPhonista.cz

1 Komentář

  • This can also give firmness to the body organic meizitang slimming meizitang botanical slimming soft gel soft gel and it will shape it. It can help ladies appear match as should they have were built with a meizitang organic softgel session of working out.

Zanechte komentář